انتخاب کاشی استخری شش ضلعی مناسب چیزی بیش از زیبایی طراحی است، بلکه می تواند به معنای تفاوت بین یک محصول طولانی مدت و یک محصول کوتاه مدت باشد.

استفاده از کاشی تایید شده استخر با کیفیت بالا برای استخر شما ضروری است. در فروشگاه کاشی ما، چندین گزینه عالی برای کاشی استخر داریم که نه تنها برای طراحی استخر شما تایید شده اند، بلکه به خوبی ساخته شده اند و خیره کننده هستند!

بیشتر کاشی های شیشه ای Oceanside Glasstile برای استفاده در استخر تایید شده است. کاشی شیشه ای به زیبایی نور را منعکس می کند و در زیر آب می درخشد و جلوه ای درخشان ایجاد می کند.

کاشی

کاشی شیشه ای اغلب در بخشی از مواد بازیافتی ساخته می شود که یک مزیت اضافه است. Oceanside Glasstile چیزی است که ما از آن به عنوان “کاشی شیشه ای خوب” یاد می کنیم، به این معنی که از شیشه با کیفیت بالا ساخته شده است و به درستی آنیل شده است.

فرآیند بازپخت فرآیند خنک سازی شیشه است. خنک شدن آهسته شیشه از ضعف در شیشه جلوگیری می کند که می تواند باعث خرابی آن شود.

این امر به ویژه برای استخرهایی که کاشی‌ها باید استانداردهای بالاتری نسبت به کاشی‌های نصب‌شده در برنامه‌های دیگر داشته باشند، مهم است.

کاشی استخر باید به خوبی ساخته شده و کاشی بسیار بادوام باشد. تولید ضعیف می تواند باعث ایجاد نقص در محصول شود که می تواند به معنای ترک خوردگی لعاب، لکه بینی، شکستگی و ترکیدن کاشی باشد.

کیفیت لعاب بسیار مهم است کاشی استخر باید بتواند در برابر غوطه ور شدن در آب، فشار آب، انبساط و انقباض دوغاب، آفتاب کامل، آب تصفیه شده شیمیایی، گرما، یخ زدگی و افزایش سایش مقاومت کند.

کاشی مورد تایید استخر معمولاً غیر قابل نفوذ و گاهی شیشه ای است. کاشی غیرقابل نفوذ تا 0.5 درصد رطوبت را جذب می کند. کاشی شیشه ای تا 3 درصد رطوبت را جذب می کند.

کاشی‌هایی که غیرقابل نفوذ یا شیشه‌ای هستند، رطوبت بیشتری را جذب می‌کنند، سریع‌تر تخریب می‌شوند و لکه‌دار می‌شوند، به‌ویژه در مناطق دارای آب. از آنجایی که کاشی استخر بیشتر اوقات در آب غوطه ور است، باید تا حد امکان در برابر آب مقاوم باشد.

اگرچه کاشی و سرامیک به اندازه کاشی شیشه ای برای استخرها بدیهی به نظر نمی رسد، اما می تواند به همان اندازه زیبا باشد و اغلب مقرون به صرفه تر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *