ام دی اف پاک چوب مشهد هزینه ساخت مبلمان را کاهش می دهد زیرا به صرفه است و به راحتی تولید می شود. به راحتی قابل حمل و نقل  تخته های ام دی اف سبک که وزن کمتری نسبت به تخته های ام دی اف معمولی دارند برای ساخت وسایلی که نیاز به جابجایی منظم دارند استفاده می شود.

اینها شامل خانه های متحرک، غرفه های نمایشگاهی، مجموعه تئاتر و غیره است. مناسب برای ساخت کابینت  تخته ام دی اف معمولا برای ساخت کابینت های داخلی در خانه هایی مانند کابینت آشپزخانه و قفسه بندی استفاده می شود.

لمینت های چوبی معمولاً برای ایجاد ظاهر چوبی طبیعی به کابینت های ساخته شده از ام دی اف استفاده می شوند. انعطاف پذیری تخته های ام دی اف انعطاف پذیر را می توان به راحتی خم یا منحنی کرد و به هر شکل دلخواه رسید.

مورد استفاده در ساخت پانل های قفسه پانل های ام دی اف که برای اهداف نمایشی طراحی شده اند برای ایمن کردن قفسه های نمایش محصولات در فروشگاه های خرده فروشی استفاده می شود.

چنین پانل هایی دارای شیارهای عمیق هستند. ام دی اف مخفف عبارت تخته فیبر با چگالی متوسط ​​است. تخته ام دی اف از پانل های نازک ساخته شده از ترکیب رزین، موم و الیاف چوب تشکیل شده است.

این یک مصالح ساختمانی فوق العاده همه کاره و قابل اعتماد است. ام دی اف، در مقایسه با سایر مواد ورق مانند تخته سه لا و نئوپان، بادوام تر، انعطاف پذیرتر و به طور قابل توجهی متراکم تر است.

از این رو ورق های ام دی اف را می توان تقریباً در هر برنامه ای که چوب جامد مورد نیاز است استفاده کرد. پانل های ام دی اف متراکم هستند و کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارند.

این یک ماده همه کاره برای کار است و کاربردهای عملی زیادی برای آن در کاربردهای خانگی و تجاری وجود دارد. در اینجا فقط برخی از کاربردهای ام دی اف آورده شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *