آنهایی که بیشترین میزان خاک رس را دریافت کردند، پس از 3 هفته کمترین میزان سم را در بدن خود داشتند. دانشمندان قبل از اینکه بتوانند تایید کنند که خاک رس بنتونیت برای استفاده در انسان بی خطر و موثر است، باید تحقیقات بیشتری انجام دهند.

حداکثر 1 قاشق چایخوری خاک رس بنتونیت فله را با 6 تا 8 اونس (اونس) آب تصفیه شده مخلوط کنید و یک بار در روز بنوشید.

مردم می توانند پودر خاک رس بنتونیت را از داروخانه ها خریداری کنند یا از بین برندهای زیادی به صورت آنلاین انتخاب کنند. حتماً فرمی از خاک رس را انتخاب کنید که سازنده آن را خوراکی نامیده باشد.

خاک رس بنتونیت را حداقل 2 ساعت قبل یا بعد از مصرف هر دارویی مصرف کنید. از آنجا که می تواند مولکول های دیگر را جذب کند، خاک رس بنتونیت ممکن است به برخی داروها متصل شود و اثربخشی آنها را کاهش دهد. قدرت جاذب خاک رس بنتونیت ممکن است برای درمان جوش های آکنه و پوست چرب مفید باشد.

خاک رس می تواند به حذف سبوم یا چربی از سطح پوست کمک کند و همچنین ممکن است اثر آرام بخشی بر جوش های ملتهب داشته باشد.

استفاده از ماسک صورت خاک رس می تواند به حذف ناخالصی های پوست برای درمان آکنه یا کاهش خطر جوش و عفونت های پوستی کمک کند.

بسیاری از ماسک های صورت تجاری به دلیل اثر شفاف کنندگی روی پوست حاوی خاک رس هستند. برخی از ماسک های مراقبت از پوست حاوی بنتونیت هستند، اما فرد می تواند ماسک بنتونیت خود را در خانه نیز بسازد.

پودر خاک رس بنتونیت را با آب مخلوط کنید تا خمیر غلیظی به دست آید. روی مناطقی از پوست که مستعد چربی یا آکنه هستند استفاده کنید. اجازه دهید ماسک به مدت 20 دقیقه روی پوست بماند و کاملا بشویید. دو یا سه بار در هفته تکرار کنید.

در غیر این صورت، مردم می توانند از بین طیف وسیعی از ماسک های صورت بنتونیت از پیش ساخته شده به صورت آنلاین انتخاب کنند.

برخی افراد از خاک رس بنتونیت برای پاکسازی قسمت های خاصی از بدن خود استفاده می کنند. در اینجا درباره استفاده از خاک رس بنتونیت در سم زدایی زیر بغل و سم زدایی پا بیشتر بدانید.

بسیاری از مردم به اوروشیول، روغنی که گیاهان سمی پیچک تولید می کنند، حساسیت دارند. وقتی پوست آنها وارد شرکت می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *