بیل مکانیکی

بیل مکانیکی چرخ دار وسیله ای ساختمانی است که برای حفاری یا جابجایی اجسام بزرگ استفاده می شود. یک بیل مکانیکی اساساً از 2 قسمت تشکیل شده است یک پایه محرکه که یک بازوی بوم قدرتمند را با یک پیوست طراحی شده برای حفاری مرتبط می کند.

بلبرینگ و چرخ دنده هر دو باید به درستی روغن کاری شوند تا از هر گونه آلودگی جلوگیری شود. اطمینان حاصل کنید که بلبرینگ به خوبی روغن کاری شده است و چرخ دنده را از نظر چربی کافی و عدم نشتی بررسی کنید.

در حین بررسی یا تعویض شمع ها، اطمینان حاصل کنید که آنها را تمیز کرده و دوباره شکاف می دهید. به یاد داشته باشید که نخ ها و قسمت صندلی را تمیز کنید و قبل از نصب مجدد شمع، واشر را تعویض کنید.

رویه های تعمیر و نگهداری فوق اگر به خوبی رعایت شوند، بیل مکانیکی شما را در شرایط کارکرد مناسب نگه می دارند و این نیز به کاهش تعمیر و نگهداری بدون برنامه کمک می کند.

بیل مکانیکی

آنها برای پروژه های مسکونی کوچک برای انجام برش و پر کردن، مورد استفاده در راه سازی، استفاده در سازه های دریایی برای قرار دادن زره ها و سنگ های بزرگ و همچنین در سایت های بزرگتر برای حفاری، جابجایی مصالح ساختمانی، حذف زباله های ساختمانی و غیره استفاده می شوند.

انواع مختلفی از بیل مکانیکی وجود دارد که از نظر کاربری، برند و هدف طبقه بندی می شوند. استفاده از بیل مکانیکی در ساخت و ساز بیل مکانیکی احتمالاً متداول ترین ماشینی است که در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود.

استفاده های زیادی از بیل مکانیکی وجود دارد که شامل موارد زیر است:

1- حفر ترانشه، چاله، پی
2- تخریب
3- جابجایی مواد
4- درجه بندی عمومی و محوطه سازی
5- برس برس با اتصالات هیدرولیک
6- کار جنگلداری
7- بلند کردن و قرار دادن لوله ها
8- استخراج معادن، به ویژه، اما نه تنها استخراج معادن روباز
9- لایروبی رودخانه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *