همچنین می تواند باعث فولیکولیت شود، یک بیماری پوستی که در آن عفونت فولیکول مو وجود دارد و در مورد آکنه، جوش ها را بدتر می کند.

به طور متوسط پس از 3 تا 4 بار استفاده و یا حداقل یک بار در هفته بسته به میزان خشک کردن آنها پس از استفاده. حوله مارک تاچ ها باید همیشه در یک منطقه خشک و خنک قرار داده شوند تا پس از استفاده از آنها استفاده شود.

اگر منطقه ای مانند این بخشی از ایده های حمام شما نیست، حوله مارک تاچ را قبل از قرار دادن در جای خود به اتاقی جداگانه منتقل کنید تا خشک شوند.

در مورد شستن حوله مارک تاچ ها، دکتر کیکام توصیه می کند که بسته به دفعات استفاده از حوله مارک تاچ ها و میزان خشک کردن آن ها بعد از هر بار استفاده، هر سه تا چهار بار یا هفته ای یک بار آن را تازه کنید.

 

به فکر تعویض حوله مارک تاچ خود باشید. حمام با کف کاشی آبی، لگن دستی دوتایی سفید در برابر کاشی‌های سفید با صحنه باغ آبی با پرندگان.

حتی زمانی که روی حوله مارک تاچ های باکیفیت سرمایه گذاری می کنید، سرمایه گذاری روی حوله مارک تاچ ها برای کارهای خاص بسیار مهم است. در حالت ایده آل، یک حمام و حوله مارک تاچ صورت جداگانه

وقتی درگیر نگهداری از خانه‌هایمان هستیم، ممکن است در هنگام انجام کارهای روزمره‌مان، از وسایل کوچک‌تری مانند حوله مارک تاچ‌هایمان مراقبت نشود.

زمانی که پول خود را صرف خرید حوله مارک تاچ های لوکس یا محصولات گران قیمت مراقبت از پوست می کنیم، مراقبت از این حوله مارک تاچ ها می تواند مزایای شگفت انگیزی برای پوست و وسایل ما داشته باشد.

به گفته متخصصان، چیزی بیشتر از یادگیری نحوه شستن حوله مارک تاچ ها یا نرم کردن حوله مارک تاچ ها و نرم نگه داشتن آنها وجود دارد.

در اینجا، ما با کارشناسان صحبت کرده‌ایم تا بدانیم حوله مارک تاچ‌های حمام ما چه تأثیری بر سلامت پوست ما دارند و چگونه می‌توانید از حوله مارک تاچ‌های خود به درستی برای یک تجربه حمام لوکس و اسپا استفاده کنید.

در حالی که ممکن است به محصولاتی که برای تمیز کردن حوله مارک تاچ ها و شستن صورت خود استفاده می کنیم توجه داشته باشیم، به ندرت برای مردم پیش می آید که نحوه استفاده از حوله مارک تاچ چقدر در وضعیت پوست ما نقش دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *