درب ضد سرقت

ضخامت درب ضد سرقت مازندران بسته به نوع ساخت متفاوت است مشروط بر اینکه عرض آن کمتر از 100 سانتی متر نباشد و وزن درب ضد سرقت مازندران 70 کیلوگرم باشد.

انواع قفل درب ضد سرقت مازندران نیز متفاوت است زیرا یا قفل معمولی، قفل U یا قفل ترکیبی به نام قفل کینگ است که به سرنشین این امکان را می دهد که درب ضد سرقت مازندران را بدون کلید باز کند.

از معروف ترین تولیدکنندگان بین المللی این نوع درب ضد سرقت مازندران ها می توان به شرکت چینی KENT و شرکت ایتالیایی GARDESA اشاره کرد.

سارقان همیشه دغدغه صاحبان خانه هستند اما بهترین راه برای حفظ امنیت خانه چیست؟ مطمئناً شما قبلاً یک سیستم هشدار نصب کرده اید (اگر کار نکرد، فوراً آن را انجام دهید) و احتمالاً یک سگ نگهبان نیز در ملک خود دارید.

درب ضد سرقت

آمار ثابت می کند که بیشتر سارقان از درب ضد سرقت مازندران جلو یا پشت وارد خانه می شوند، بنابراین این دو در را بسته و ایمن نگه دارید، در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد.

درهای مناسب را دریافت کنید. در صورت توخالی بودن درب ضد سرقت مازندران های جلو و عقب باید فوراً تعویض کنید. چگونه متوجه می شوید که درب ضد سرقت مازندران شما گود است؟

به سادگی در آن ضربه بزنید. درهای توخالی فقط ورق هایی از روکش چوبی روی یک هسته مقوایی هستند. در مقابل، تمام درهای خارجی باید محکم و از مواد زیر ساخته شده باشند:
الیاف شیشه
چوب جامد
هسته چوب جامد (لایه ای از مقوا روی چوب جامد)
فلزی (توجه: دقت کنید که درهای فلزی در داخل تقویت شده باشند و دارای قفل قفلی باشند، در غیر این صورت با جک ماشین می توان آنها را از چارچوب خارج کرد)

اگر در حال نصب یا تعویض درب ضد سرقت مازندران و چارچوب جدید هستید، درب ضد سرقت مازندران فایبرگلاس را در نظر بگیرید که به جای داخل شدن به سمت بیرون حرکت می کند (و لولاهای ایمنی را فراموش نکنید). باز بودن در از این طریق به جلوگیری از هرگونه تلاش برای ورود به زور کمک می کند.

تمام درهای خارجی را با پنجره با درهای بدون پنجره جایگزین کنید. همه درها باید بدون پنجره برای بهترین محافظت باشند. شما نباید پنجره ها را خیلی نزدیک به در داشته باشید تا دزد نتواند آنها را بشکند و در را از داخل باز کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *