دستکش

دستکش سیلیکونی فر دیگر دارای یک لایه اضافی برای افزایش محافظت در برابر حرارت هستند، اما همچنان از مواد پیشرفته‌تر کوتاهی می‌کنند.

برخی از دستکش‌های پیشرفته‌تر از تفلون یا کولار ساخته شده‌اند که می‌توانند میزان گرمایی را که دستکش در برابر آن محافظت می‌کند، به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

این دستکش ها اغلب در محیط های پیشرفته تر مانند آزمایشگاه ها، آشپزخانه های صنعتی و کارخانه های ساخت یافت می شوند.

آیا نمی توانم فقط از حوله چای استفاده کنم؟ بسیاری از مردم عادت کرده اند از حوله چای برای چیدن اقلام داغ از روی اجاق گاز و بیرون اجاق استفاده کنند.

دستکش

در حالی که یک حوله چای می تواند اندکی از دست شما محافظت کند، مشکلات متعددی در آنها وجود دارد. به عنوان مثال، یک حوله چای بیشتر از یک دستکش فر مرطوب است و همانطور که می دانیم آب به هیچ وجه گرما را متوقف نمی کند.

همچنین به دلیل اینکه برای ایجاد محافظت لازم باید یک حوله چای را تا کنید، احتمال لیز خوردن دست شما زیاد است. لغزش هایی مانند این در آشپزخانه به این معنی است که به دلیل مهارت محدودی که یک حوله چای ایجاد می کند در معرض خطر سوختگی جدی قرار خواهید گرفت. برای یک حرفه ای، دستکش فر همیشه انتخاب مناسبی است.

دستکش های فر با انگشت نیز اولین انتخاب ما هستند زیرا مقاومت زیادی در برابر حرارت برای اکثر آشپزخانه ها ایجاد می کنند و به شما امکان می دهند مهارت بیشتری نسبت به دستکش های فر داشته باشید.

این می تواند به جلوگیری از تصادفات کمک کند، به شما کمک کند تا اشیا را بردارید و درها را بسیار آسان تر کنید. در اینجا چند مورد از موارد مورد علاقه ما وجود دارد.

اینها برخی از محبوب ترین دستکش های فر ما هستند و دائماً از مشتریان ما تحسین می کنند. دستکش‌های فر مقاوم در برابر حرارت 375 راحت، انعطاف‌پذیر و دارای طراحی پنج انگشتی هستند که سر و شانه‌های آن‌ها را بالاتر از طرح استاندارد دستکش فر قرار می‌دهد.

آنها محافظت عالی در برابر گرمای تماس خشک ارائه می دهند و می توانند در برابر حرارت تماس تا 250 درجه سانتیگراد محافظت کنند که برای محیط های استاندارد آشپزخانه بیش از حد کافی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *