دستگاه هایفو

دستگاه هایفو کلینیکی چیست؟دستگاه HIFU برای صورت، گردن و بدن برای از بین بردن چین و چروک ها و مجسمه سازی بدن برای از بین بردن چربی استفاده می شود زیرا بر فناوری سونوگرافی متمرکز با شدت بالا تکیه دارد که یک تکنیک غیرجراحی طولانی مدت، ایمن و موثر است.

دستگاه هایفو کلینیکی برای صورت چگونه عمل می کند؟ دستگاه هایفو کلینیکی صورت در تمام قسمت های خود برای درمان و پنهان کردن چین و چروک ها و چین و چروک ها عمل می کند، همچنین برای بالا بردن ابرو ، مشخص کردن فک و کمک به سفت شدن پوست و تجدید سلول های آن عمل می کند.

دستگاه هایفو

تکنیک دستگاه هایفو کلینیکی به طور کلی با توانایی آن برای رسیدن به سه عمق مختلف در پوست، لایه بالایی در 1.5 میلی متر، لایه پایینی در 3 میلی متر و لایه SMAS در 4.5 میلی متر مشخص می شود، جایی که تکنیک دستگاه هایفو کلینیکی گرمایی تولید می کند که ممکن است به 60 برسد.

70 درجه، که به سلول‌های لایه هدف آسیب می‌رساند، که منجر به بهبود زخم، تولید انبوه کلاژن و الاستین جدید و سفت شدن طولانی‌مدت پوست می‌شود.

دستگاه هایفو کلینیکی ت یک روش قدرتمند و غیرجراحی است که از جدیدترین فناوری اولتراسوند برای لیفت صورت استفاده می کند. این عمل با استفاده از سونوگرافی 10 هرتز انجام می شود که کلاژن را تحریک می کند و بازسازی فیبرهای کلاژن را تحریک می کند.

لیفت صورت HIFU بر روی تمام لایه های پوست تمرکز می کند. پوست از اپیدرم تا لایه SAM. در ابتدا امواج اولتراسوند از عمق 4-5.3 میلی متری روی صورت هدایت می شود تا اثرات سفت شدن و تولید کلاژن و الاستین در صورت را نشان دهد و همچنین به کاهش چربی به طور موثر کمک می کند.

اولتراسوند متمرکز (HIFU) با اثر امواج صوتی گرما ایجاد می کند و آسیب بافتی کنترل شده را در لایه زیر جلدی ایجاد می کند. بافت لایه در نقطه هدف تا حدود 65 درجه گرم می شود. بنابراین، تولید کلاژن و الاستین تحریک می شود و خود پوست بازسازی می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *