روفرشی

روفرشی ترک کشدار 9 متری را می توان در هر رنگی با استفاده از الیاف رنگ شده متفاوت ساخت. روفرشی ترک کشدار 9 متری ها می توانند انواع مختلفی از نقش ها و نقوش داشته باشند که برای تزئین سطح استفاده می شوند.

روفرشی ترک کشدار 9 متری در موسسات صنعتی و تجاری مانند فروشگاه های خرده فروشی و هتل ها و در خانه های شخصی استفاده می شود.

امروزه طیف وسیعی از روفرشی ترک کشدار 9 متری ها و قالیچه ها با قیمت ها و سطوح کیفی مختلف در دسترس هستنداز روفرشی ترک کشدار 9 متری های ارزان قیمت و مصنوعی تولید انبوه در کارخانه ها و استفاده در ساختمان های تجاری تا روفرشی ترک کشدار 9 متری های گران قیمت پشمی دستباف که در منازل شخصی استفاده می شود.

روفرشی

روفرشی ترک کشدار 9 متری‌ها را می‌توان بر روی ماشین بافندگی کاملاً مشابه پارچه‌های بافته ، با استفاده از نمد سوزنی ، گره‌بندی شده با دست (در قالی‌های شرقی ) با پرزهای آن‌ها که به مواد پشتی تزریق می‌شود (به نام تافتینگ)، بافته شده، با قلاب کردن پشم یا پنبه ساخته می‌شود. مش های یک پارچه محکم، یا گلدوزی شده.

روفرشی ترک کشدار 9 متری معمولاً در عرض های 12 فوت (3.7 متر) و 15 فوت (4.6 متر) در ایالات متحده و 4 متر (13 فوت) و 5 متر (16 فوت) در اروپا ساخته می شود.

از قرن 19 و 20، در صورت لزوم برای روفرشی ترک کشدار 9 متری دیوار به دیوار، عرض های مختلف روفرشی ترک کشدار 9 متری را می توان با آهن درز و نوار درز (که قبلاً به هم دوخته می شد) به هم دوخت و روی یک زیرانداز بالشتکی روی زمین ثابت کرد.

(پد) با استفاده از میخ، نوارهای چسبنده (که در انگلستان به عنوان میله های گیره شناخته می شود)، چسب ها، یا گاهی اوقات میله های پله فلزی تزئینی.

روفرشی ترک کشدار 9 متری دیوار به دیوار از روفرشی ترک کشدار 9 متری یا حصیر که کف پوش های شل و گشاد هستند متمایز می شود، زیرا روفرشی ترک کشدار 9 متری دیوار به دیوار روی زمین ثابت می شود و سطح بسیار بیشتری را می پوشاند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *