خرما

خرمای پیارم جهرم در سال های اخیر بسیار محبوب شده است. تقریبا تمام خرمای پیارم جهرمهایی که در کشورهای غربی به فروش می رسند خشک می شوند.

از ظاهر خرمای پیارم جهرم می توان فهمید که آیا خرمای پیارم جهرم خشک شده است یا نه. پوست های چروکیده نشان دهنده خشکی آن ها است، در حالی که پوست صاف نشان دهنده شادابی است.

میوه ها را در مخلوط کن بریزید و روی شیر بریزید و پوره کنید تا یکدست شود. اغلب خرمای پیارم جهرم به صورت خشک فروخته می شود. رنگ میوه تیره، قهوه ای شکلاتی است.

سطح میوه نباید با بلورهای شکوفه یا قند پوشانده شود این ممکن است نشان دهنده نگهداری طولانی مدت یا خیساندن در محلول شیرین باشد.

خرما

اگر پوست بیش از حد براق باشد، آن را چرب می کنند و ارزیابی درجه کیفیت محصول دشوار خواهد بود. خرمای پیارم جهرمهای خیلی چروکیده و خشک به دلیل خشک شدن بیش از حد سفت و کم طعم خواهند بود.

خرمای پیارم جهرم را در یک ظرف دربسته (مثلاً در ظرف شیشه ای) در مکانی خشک و تاریک نگهداری می کنند. از آنجایی که خرمای پیارم جهرم سطحی چسبناک دارد، گرد و غبار می تواند روی آن جمع شود.

میوه ها را نباید برای مدت طولانی در فضای باز نگهداری کرد. بهبود سلامت استخوان. خرمای پیارم جهرم حاوی بور است که یکی از مواد مغذی است که سلامت استخوان ها را تقویت می کند.

تحقیقات نشان می‌دهد که این میوه‌های خشک یک غذای فوق‌العاده برای مبارزه با پوکی استخوان هستند. کمک به علائم آلرژی طبق یک مطالعه در سال 2012، خرمای پیارم جهرم ممکن است تأثیر مثبتی بر رینیت آلرژیک فصلی داشته باشد.

یک مطالعه نشان می دهد که ایمونوتراپی با نخل خرمای پیارم جهرم در کاهش چندین نشانگر التهاب در بیماران مبتلا به رینیت آلرژیک موثر است. خرمای پیارم جهرم میوه درخت خرمای پیارم جهرم است که در بسیاری از مناطق گرمسیری جهان می روید.

 

بسته به تنوع، خرمای پیارم جهرمی تازه بسیار کوچک است و از رنگ قرمز روشن تا زرد روشن متغیر است. خرمای پیارم جهرم Medzhul و Deglet Nur پرمصرف ترین انواع خرمای پیارم جهرم هستند.

خرمای پیارم جهرم جویدنی، با طعمی شیرین است. آنها همچنین سرشار از برخی مواد مغذی مهم هستند و فواید و کاربردهای زیادی دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *