سرامیک

سرامیک پرسلانی ایتالیایی نه تنها ذرات محیط را جذب می کند، بلکه فرمول آن ذرات گازهای آلرژی زا مانند رنگ، بو و غیره را تولید یا دفع نمی کند. بنابراین محصولی بسیار مناسب برای منازل افرادی است که به مواد شیمیایی مختلف حساس هستند.

عمر طولانی سرامیک باعث دلزدگی ساکنین نمی شود. کاشی ها به دلیل انواع متفاوتی که دارند از استحکام متفاوتی برخوردارند.

اما به طور کلی سرامیک نسبت به سایر کف ها مانند پارکت، لمینت یا سایر دیوارپوش ها (مانند کاغذ دیواری، رنگ، گچ، محصولات پی وی سی) دوام بیشتری دارند.

سرامیک
همچنین سرامیک در صورتی که در شرایط مناسب ساخته شوند در برابر نفوذ حشرات، آب، رطوبت و سایر مواد مقاوم بوده و به عنوان یک محصول تزئینی بادوام با طول عمر بالا شناخته می شوند.

بنابراین می‌توانید با خیال راحت کاشی‌ها را نصب کنید و بیش از 30 سال از آن‌ها استفاده کنید و مطمئن باشید که نیازی به تعویض ندارند، مگر اینکه با جسم سخت برخورد کرده و آسیب ببینند در این صورت می‌توانید به سادگی و با کمک متخصصان در زمینه نصب و اجرای کاشی، کاشی های آسیب دیده را جایگزین کنید.

کاشی ها به راحتی و به سرعت نصب می شوند. برای نصب انواع کاشی روی دیوار یا کف، ملات مخلوط با سیمان، ماسه و آب را در ظرفی (به اصطلاح استانبولی) آماده کنید و این ماده را به عنوان چسب کاشی برای چسباندن کاشی ها به دیوار یا کف آماده کنید.

همچنین برای پر کردن درزهای بین کاشی هایی که وصله نشده اند نیز استفاده می شود. در سال های اخیر چندین نوع چسب کاشی و سرامیک صنعتی تولید شده است که کار نصب کاشی را آسان کرده است تا جایی که می توان از آنها در فرآیند بازسازی منازل و ساختمان ها برای چسباندن کاشی های جدید بر روی کاشی های قدیمی استفاده کرد.

کاشی ها را می توان بر روی بسیاری از سطوح نصب کرد. انواع کاشی به خصوص کاشی معرق با زیرسازی ساده به راحتی بر روی تمامی سطوح (سیمانی، گچی و ) نصب می شود.

تنوع زیاد کاشی ها افراد را گیج می کند. با پیشرفت علم و فناوری امروزه کاشی های زیادی در رنگ ها، طرح ها، ابعاد، شکل ها و نقش های مختلف از گروه های مختلف (چینی، سنگ، سرامیک، سفال و…) در بازار ظاهر شده است که با توجه به مزیت هایشان به هم مربوط می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *