سنگ

سنگ کوارتز صورتی را از نزدیک بسیار زیبا است. رز کوارتز یا کریستالی از عشق و عاشقی، فرکانس های خاصی را برای التیام قلب و ذهن ساطع می کند. کوارتز یک ارتعاش قوی از عشق، شادی و شفای معنوی منتشر می کند.

تاریخچه مختصر رز کوارتز را برایتان شرح می دهیم. دانشمندان هزاران سال پیش به خواص رز کوارتز هشدار داده اند، در کتیبه های سومری و کتاب های بودایی و چینی به خواص رز کوارتز و تشعشعات و ارتعاشات آن اشاره شده است.

در مورد فیلسوف معروف ارسطو و بسیاری از دانشمندان یونانی، آنها به مسئله درمان با سنگهای قیمتی از جمله رز کوارتز و توانایی آنها در درمان اشاره کردند.

سنگ

یکی از ویژگی های بارز سنگ کوارتز کیفیت بالای آن و خطوط و رگه های کم آن است. از دیگر خوبی های سنگ هرسین مارمیت می توان به قیمت خوب آن اشاره کرد و اهمیت آن زمانی مشخص می شود که بدانیم یکی از سنگ های لوکس ایران است.

یکی دیگر از دلایل اهمیت سنگ هرسین این است که در ابعاد بزرگ استخراج می شود و در نتیجه ارزش آن افزایش می یابد زیرا سرعت عمل را افزایش می دهد.

کیفیت تولید این سنگ شامل کمیت، دقت در برش و ضخامت آن یکی از عوامل موثر بر کیفیت و اهمیت سنگ هرسین در صنعت ساختمان می باشد.

بیشترین کاربرد این سنگ به دلیل سادگی، استحکام بالا و قابلیت براقیت بالا در سنگفرش های داخلی ساختمان و دیوارهای داخلی است.

مارمیت به عنوان سنگ فرش استفاده می شود و یکی از سنگ های محبوب برای کف ساختمان است. در سالن ها، اتاق های پذیرایی، لابی، واحدهای اداری و حتی راه پله استفاده می شود اما یکی از معایب آن مقاوم نبودن در برابر ضربه و فشار است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *