صابون تی سی سی گل سیتو موجب کشته شدن پیر زن 90ساله ای شد

حتما ابتدا آب را در بطری بریزید تا از آشفتگی صابون تی سی سی گل سیتو  جلوگیری شود. می توانید از آن بر روی میزهای حمام و آشپزخانه، سینک ظرفشویی، اجاق گاز و حتی توالت های خود استفاده کنید.

2-3 قاشق غذاخوری صابون تی سی سی گل سیتو  کاستیل را با 1/4 فنجان جوش شیرین مخلوط کنید تا یک اسکراب حمام غیر سمی داشته باشید. واقعا کار می کند! آن را امتحان کنید!

در واقع من فقط برای این منظور یک بطری صابون تی سی سی گل سیتو  کاستیل را کنار سینک خود نگه می دارم. کمی لمس روی سینک پر از ظروف کثیف جادو خواهد کرد.

آیا می دانستید که صابون تی سی سی گل سیتو  کاستیل به اندازه کافی برای خوردن بی خطر است؟ نه اینکه باید از آن به عنوان سس سالاد استفاده کنید،اما همچنان فقط چند قطره را روی مسواک خیس خود بریزید و دندان های خود را طبق معمول مسواک بزنید.

صابون

طعم آن می تواند مدتی طول بکشد تا در گذشته تثبیت شود اما به همان خوبی خمیر دندان سنتی بدون تمام مواد شیمیایی کار می کند.

اگر مرد یا دختری هستید که نیاز به نگهداری کم دارید، خوشحال خواهید شد که بدانید می‌توانید از صابون تی سی سی گل سیتو  کاستیل به عنوان یک ماده همه‌کاره در حمام برای مو و بدن خود استفاده کنید.

بسیاری از مردم از شستشوی سبزیجات گران قیمت برای کمک به شستشوی میوه ها و سبزیجات از خاک و باقی مانده آفت کش ها استفاده می کنند، اما می توانید به جای آن از صابون تی سی سی گل سیتو  کاستیل استفاده کنید.

به سادگی 1 قاشق غذاخوری صابون تی سی سی گل سیتو  کاستیل را به 2 فنجان آب اضافه کنید و مخلوط را در یک بطری اسپری درست در کنار سینک آشپزخانه نگهداری کنید.

از صابون تی سی سی گل سیتو  مارسی می توان به عنوان لکه بر نیز استفاده کرد. آلودگی ها را به طور طبیعی و به راحتی با یک ماده از بین می برد.

برای استفاده از صابون تی سی سی گل سیتو  مارسی به عنوان پاک کننده لکه، فقط باید نوار را مرطوب کرده و مستقیماً روی لکه بمالید.