فریم

سبک های فریم عینک در مشهد از طراحان برجسته ای مانند کالوین کلین، جونز نیویورک و مارک جاکوبز همچنان مورد تقاضا هستند.

حتی افراد جوانی که معمولاً ممکن است با دیدن عینک‌هایی مانند یک «عصبی» مرعوب شوند به لطف جادوگر جوان عینکی، هری پاتر و دیگر مدل‌های واقعی و تخیلی با استفاده از آن لذت می‌برند.

مواد فریم عینک با معرفی پلاستیک های جدید و انواع فلزات متحول شده است. فریم ها عموما از پلاستیک یا فلز ساخته می شوند، اما بسته به خواص مورد نظر قاب، می توان از مواد مختلفی استفاده کرد.

به عنوان مثال، برای عینک ایمنی، ممکن است به مواد قابی نیاز داشته باشید که هم بادوام و هم سبک باشد، مانند پلی کربنات.

فریم

اگر پوست حساسی دارید احتمالاً باید به دنبال فریم های عینک ساخته شده از مواد ضد حساسیت مانند تیتانیوم یا فولاد ضد زنگ باشید تا از بیماری پوستی به نام درماتیت تماسی جلوگیری کنید.

برخی از انواع فریم عینک انعطاف پذیری بالایی دارند که احتمال شکستگی را کاهش می دهد. لولاهای فنری نیز دوام قاب را افزایش می دهند. این نوع فریم ها برای عینک های طبی و فعالیتی کودکان ایده آل هستند.

طراحی های بهبود یافته پد بینی به راحتی و ظاهر نحوه نشستن عینک روی صورت کمک می کند. پدهای بینی سیلیکونی جدید، برای مثال، می توانند از “لغزش” جلوگیری کنند، اما آنقدر سبک و نرم هستند که به سختی قابل توجه هستند.

عینک های طبی نیز به اندازه یک لوازم جانبی مد شیک شده اند، به خصوص در میان طرفداران طراحان سطح بالا. بسیاری از مردم قاب ها را به همان روشی که کفش یا کیف دستی انتخاب می کنند انتخاب می کنند  انتخاب رنگ ها و سبک های مختلف برای مطابقت با کمد لباس خود.

گل میخ های چند رنگ و بافت، آرم های طراح، و پیشرفت هایی مانند درج سنگ های قیمتی نیز در سبک های قاب محبوب یافت می شوند.

مدل های عینک بدون لبه یک راه ساده برای استفاده از عینک بدون فریم شفاف ارائه می دهد. در برخی از مدل‌های عینک بدون لبه، بازوهای پلاستیکی یا فلزی مستقیماً به لنزها متصل می‌شوند تا به “بدنه” قاب.

ظاهر ، سلیقه شخصی و سبک زندگی شما بهترین راهنما را برای یافتن عینک مناسب برای شما فراهم می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *