حوله

پیدا کردن حوله استخری ژله ای حمام عالی می تواند بسیار سخت باشد. با شستشو و فرسودگی بیشتر نسبت به اکثر وسایل خانگی معمولی، آنها باید بادوام و با کیفیت باشند و باید به سرعت شما را خشک کنند. در حالت ایده آل، آنها همچنین باید عالی به نظر برسند.

حوله‌های وافل کتانی فوق‌العاده ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به حمام شما حسی شبیه آبگرم بدهد. این حوله های حمام نرم، با قابلیت خشک شدن سریع و مجلل، به لطف بافت پیچیده خود، پوست شما را به زیبایی خشک و کمی لایه برداری می کند.

همچنین طیف رنگی زیبایی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید تا کاملاً با سبک فضای شما مطابقت داشته باشد.

از جذب بسیار بالا گرفته تا گزینه حوله ای ماندگارتر، در اینجا 9 مورد از بزرگترین مزایای استفاده از حوله های حمام کتانی آورده شده است.

مزیت حوله حمام کتانی
زود خشک می شوند
حوله های کتانی برای مدت طولانی تری احساس خشکی و تازگی می کنند زیرا به لطف آن به خوبی نفس می کشند و جریان هوا به خشک شدن مواد کمک می کند.

این به ویژه برای کاهش هزینه های انرژی بسیار عالی است زیرا می توان آنها را به راحتی آویزان کرد تا خشک شوند و برای ماه های سردتر که خشک شدن در هوا زمان بیشتری می برد.

این بدان معناست که می‌توانید با چرخه‌های طولانی خشک‌کن یا روزهای پایانی که روی خط آویزان هستند خداحافظی کنید.

حوله

جذب بالایی دارند
شاید چیزی که بیشتر از همه از حوله های حمام خود می خواهیم جذب آن ها باشد. در حالی که حوله‌های نخی مطمئناً این کار را انجام می‌دهند، حوله‌های کتان فوق‌العاده جاذب هستند.

زیرا الیاف آن توخالی هستند و می‌توانند تا 20 درصد وزن خود را قبل از شروع احساس خیس شدن رطوبت جذب کنند. جذب رطوبت همچنین کلید توانایی منحصر به فرد کتانی برای نرم شدن در طول زمان است.

با گذشت زمان نرم تر می شوند
هر بار که کتانی شما شسته می‌شود، نرم‌تر و جاذب‌تر می‌شود و نیازی به نرم‌کننده نیست. این کار را با ریختن الیاف اضافی و غیر ضروری انجام می‌دهد، بنابراین اگر حوله‌های شما در چند شستشو اول مقداری نخ ریخت، نگران نباشید!

به عنوان یک قاعده کلی، هرچه رنگ تیره تر باشد، ریزش بیشتر اتفاق می افتد. این به این دلیل است که رنگ‌هایی که تیره‌تر هستند می‌توانند منجر به تجمع بیشتر الیاف در کتانی شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *