لباس بچه گانه

پنبه پارچه ای دوستدار محیط زیست است و تاریخ نشان می دهد  برای تولید لباس بچه گانه به صورت عمده از ابتدای 5000 سال قبل از میلاد مسیح برای تولید لباس استفاده می شده است.

این یک پارچه طبیعی است که بر روی پوست نرم است و از این رو بهترین انتخاب برای تهیه لباس های نخی برای بچه ها محسوب می شود.

حتی امروزه، با تعداد زیادی الیاف مصنوعی برای انتخاب، پنبه به عنوان پرمصرف ترین الیاف طبیعی روی کره زمین برجسته است.  لباس های نخی برای بچه ها آنقدر راحت هستند که بچه ها از پوشیدن این پارچه بارها و بارها لذت می برند.

لباس بچه گانه

ویژگی های پنبه که آن را متمایز می کند! به عنوان یک فیبر طبیعی، به طور مصنوعی در آزمایشگاه ساخته نمی شود و از این رو کاملاً بدون مواد شیمیایی است.
پنبه پوست را تحریک نمی کند و در لمس و احساس نرم است به همین دلیل لباس های نخی برای بچه ها بهترین انتخاب است.
همچنین یک ماده قابل تنفس است زیرا اجازه می دهد هوا به راحتی از آن عبور کند. برخلاف سایر الیاف مصنوعی، پنبه به هیچ وجه باعث ایجاد حساسیت نمی شود.
پنبه سبک وزن است و رنگ های رنگ را به خوبی حفظ می کند. رسانای الکتریسیته نیست و عاری از هر گونه الکتریسیته ساکن است. ساختار سلولی پنبه بسیار قوی است که آن را به پارچه ای محکم و سخت تبدیل می کند.

پنبه همچنین فضای کافی بین الیاف خود دارد و به همین دلیل قابلیت جذب بالایی دارد. این کاملا زیست تخریب پذیر است و از این رو سازگار با محیط زیست است.
پنبه به دلیل مزایای بی شماری که دارد یکی از محبوب ترین پارچه های مورد استفاده در لباس های کودکان بوده است. پنبه مانند سایر الیاف لباس نیست که نیاز به دست زدن به ملایمت داشته باشد.

این یک ماده خشن و توف است که می تواند رفتار نادرست بچه های شما را به همراه داشته باشد. همه بچه ها مثل همن آنها وقتی به زمین های بازی، مناطق تفریحی و غیره می روند به همین ترتیب عمل می کنند و لباس های نخی آنها می تواند قدرت تحمل همه چیز را داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *