پیراهن مردانه

گوینک یک لباس غیر قابل تعویض از لباس مردانه با نام نعناع و آخرین استفاده است. پیراهن برای هر لباسی ضروری است . انتخاب پیراهن مناسب نقش بسیار مهمی در موفقیت این ترکیب دارد.

منظور من از انتخاب پیراهن مردانه مکنزی مناسب فقط رنگ نیست، بلکه پارچه مناسب، یقه مناسب و الگوی مناسب است. امروزه هم که می گوییم پارچه پیراهنی اولین چیزی که به ذهنمان می رسد پارچه های نخی است.

منشاء و ظرافت نخ استفاده شده در تولید این پارچه های پنبه ای (هر چه تعداد نخ ها بیشتر با کیفیت رابطه مستقیم دارد) و ترکیب پیراهنیکی از عوامل اصلی موثر بر کیفیت است.

پیراهن مردانه

پارچه های نخی امروزه از نظر سلامتی بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. علاوه بر پنبه، به طور گسترده ای در بازار در پارچه های پیراهنی متشکل از مخلوط هایی مانند پنبه  پلی استر، بامبو، کتان استفاده می شود.

اما ترکیب پارچه مورد علاقه من برای پیراهن، پیراهن هایی با درصد پنبه بالا، اما کمی پلی استر است. چون اتوکشی راحتتر از بقیه است: ) چاپ روی پارچه های پیراهن مانند پیراهنی که در تصویر زیر می بینید بسیار پرطرفدار است.

استفاده از دوبی در پیراهن ها علاوه بر چاپ، نوعی بافت است که سال هاست مورد استفاده قرار می گیرد. در پیراهن مردانهاین در پیراهن های ساخته شده از پارچه بافتنی موجود است، البته به تعداد محدود.

با این حال، در مقایسه با پیراهن های ساخته شده از پارچه های بافته ناچیز است. پیراهن های مردانه را با توجه به محل استفاده می توانیم به سه قسمت تقسیم کنیم.

1. پیراهن کلاسیک

2. پیراهن های معمولی

3. پیراهن های تشریفاتی

توجه داشته باشید من می دانم که موضوعات بسیار زیادی در مورد پیراهن های مردانه و جزئیات ترکیبی وجود دارد. با این حال، فکر می کنم حتی در این مقاله کمی به جزئیات پرداختم.

بنابراین در حال حاضر، بیایید بگوییم این مقاله شروعی در مورد پیراهن است. پیراهن مردانه کلاسیک اینها پیراهن هایی هستند که ما در ترکیبات خود استفاده می کنیم و هدف ما این است که کلاسیک به نظر برسنداز آنجایی که معمولاً با این پیراهن ها از کراوات استفاده می کنیم، می توانیم یقه های کلاسیک (یقه کوچک، یقه نوک تیز) را بیشتر از انواع یقه کلاسیک مانند یقه نیمه ایتالیایی و یقه کامل ایتالیایی ترجیح دهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *