کارتن

چه در حال مرتب کردن و جابجایی خانه باشید چه در حال سرگرم کردن بچه ها با یک قلعه در اندازه واقعی باشید یا یک تخت راحت برای یک حیوان خانگی خانوادگی، کارتن انار  به راحتی قابل استفاده مجدد است.

بدون شک بهترین راه برای از بین بردن کارتن انار  است اما خبر خوب این است که حتی اگر هر کدام از آنها در محل دفن زباله قرار بگیرند، کاملا زیست تخریب پذیر هستند.

طراحی ساختاری یک جعبه تعیین می کند که رقابت در بازار و تحویل محصول کاملاً دست نخورده به مصرف کننده چقدر مؤثر خواهد بود. در این مرحله، سازنده باید بداند که محصول چقدر شکننده است.

چه نوع پردازشی باید انجام شود، روش حمل و نقل و نگهداری و همچنین شرایط آب و هوایی که می تواند به محصول کمک کند یا به آن آسیب برساند. تمام مدل های کارتن انار  باید تست های استفاده و دوام را پشت سر بگذارند.

کارتن

هنگامی که طراحی ساختاری جعبه مشخص شد، ملاحظات فروش را می توان در نظر گرفت که بر نوع کارتن انار  استفاده شده و کارهای تکمیلی تأثیر می گذارد.

در عین حال، ملاحظات ساختاری اصلی و هزینه ها و زمان تولید را نمی توان کنار گذاشت. هر محصولی که نیاز به بسته بندی یا بسته بندی در هر نوع کارتن انار ی راه راه دارد باید به گونه ای بسته بندی شود که حفاظت، حمل و نقل و نگهداری ایمن و ساده آن را تضمین کند.

کارتن انار  دو نوع است و هر دو قابل بازیافت هستند. کارتن انار ‌های متنوعی را می‌توان برای تولید جعبه‌های تاشو کوچک و همچنین پوشش‌های مختلفی استفاده کرد که می‌تواند خواص خاصی مانند ضد آب، مقاومت در برابر چربی، ظاهر بصری را بهبود بخشد.

رنگ  کارتن انار  نیز می تواند با توجه به منطقه ای که در آن مورد استفاده قرار می گیرد، متفاوت باشد. با این حال، نوع کارتن اناری انتخابی باید الزامات اساسی مانند چسبندگی مناسب جوهرها، سطح کافی برای چاپ با کیفیت، پذیرش مناسب چسب ها و سهولت در مونتاژ بدون ایجاد ترک، چین و پارگی هنگام تا شدن را برآورده کند.

کارتن انار ی کارتن انار یی معمولاً 0.010 اینچ یا کمتر ضخامت دارد و اساساً شکل ضخیم‌تری از کاغذ استاندارد است. فرآیند تولید با خمیر کردن چوب (چوب سخت و چوب صنوبر) به الیاف جداگانه آغاز می شود، همانطور که با روش های مکانیکی یا عملیات شیمیایی انجام می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *