کاشی

کاشی الوند در آشپزخانه و حمام استفاده می شود. اما آنها همچنین بیشتر و بیشتر بر روی طبقات در منطقه نشیمن قرار می گیرند زیرا آنها برای گرمایش از کف مناسب هستند.

در این مقاله بخوانید که چرا سرامیک ها و سنگ های طبیعی به طور خاص به محیط زندگی دلپذیر کمک می کنند، چگونه کاشی های خود را در شکل خوب نگه دارید و چه فرمتی منطقی است.

قبل از انتخاب یک پوشش کف، باید در نظر بگیرید که کف در معرض چه تأثیراتی قرار می گیرد. کاشی ها نه تنها در مواد معمولی مانند سرامیک و سفالین در دسترس هستند.

موکت و کاشی پی وی سی نیز وجود دارد که جایگزین مناسبی برای کفپوش های رول شده است. تعویض کاشی ها در برخی موارد اجتناب ناپذیر است اما به طرز شگفت آوری ساده است.

کاشی
کفپوش کاشی کلاسیک و جاودانه است. کف کاشی نیز از نظر تمیز کردن و نگهداری سخت است. علاوه بر این، کاشی ها مستحکم و بادوام هستند.

چه تخته، فرش یا کاشی، قبل از انتخاب متریال، باید از استرس هایی که کف شما در معرض آن قرار می گیرد آگاه باشید. زیرا به دلیل چگالی و سختی مواد، ضربه های وارده به کف می تواند بیشتر از آنچه که مثلاً روی یک کف چوبی است، آسیب ببیند.

کاشی های سنگی یا ظروف سنگی به ویژه برای کف مناسب هستند، زیرا معمولاً بارهای بیشتری را نسبت به کاشی های دیوار تحمل می کنند.

از آنجایی که کف کاشی در زمستان به طور نامناسبی سرد می شود، گرمایش از کف منطقی است. به طور کلی، کاشی ها باید در برابر لغزش مقاوم باشند، به خصوص زمانی که بدون کفش روی آن راه می روند.

بنابراین با خیال راحت یک جفت کاشی فرش اضافه کنید! سایه ها را می توان برای آن جلوه ویژه متنوع کرد. حمل و نقل کاشی ها آسان است و دفعه بعد که جابجا می شوید می توانید آن ها را با خود ببرید!

کاشی های شیشه ای نیز به راحتی نصب می شوند و می توان آنها را تکه تکه تعویض کرد. با شیشه، یک جلوه پازل اضافی وجود دارد که در یک دیوار آینه ساده وجود ندارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *