کاشی لانه زنبوری موجب افزایش دمای محیط خانه در فصل زمستان می شود

این به معنای تطبیق پذیری است به این معنی که کاشی ها هم برای کف و هم برای دیوار مناسب هستند. ویژگی های زیبایی شناختی کاشی. هنگام انتخاب رنگ و سطح، شما همچنین باید کمی دانش داشته باشید.

مثلا کاشی لانه زنبوری رنگ روشن به صورت بصری اتاق را بزرگ می کنند، زیرا کاشی های بسیار تاریک، برعکس، آن را کوچکتر می کنند.

بنابراین، برای آپارتمان های کوچک بهتر است کاشی های سبک تر را انتخاب کنید. رنگ های آبی وقتی با نور زرد روشن می شوند سبز به نظر می رسند. برای چنین کاشی، روشنایی روشن تر باید انتخاب شود.

کاشی
آلودگی روی کاشی هایی با رنگ یا طرح غیر یکنواخت، روی سطوح خاکستری و تیره کمتر قابل مشاهده است. روی یک کاشی مشکی براق، لکه ها و خراش ها به وضوح قابل مشاهده است، یک قطره آب خشک شده روی چنین پوششی بسیار قابل توجه خواهد بود. بهتر است از چنین کاشی هایی برای سرویس بهداشتی و کف راهرو استفاده نکنید.

با دانستن اینکه سطح آتی که با کاشی اندود شده است در چه شرایطی مورد استفاده قرار می گیرد و بر اساس دانشی که قبلاً به دست آورده اید، می توانید به راحتی کاشی را انتخاب کنید که تمام الزامات را برآورده کند.

این بیشتر از تخریب و از بین رفتن خواص زیبایی شناسی مواد جلوگیری می کند. سعی کنید کاشی هایی را با حاشیه کمی از ویژگی های مقاومت انتخاب کنید.

این می تواند از شرایط پیش بینی نشده آینده جلوگیری کند. همچنین باید به خاطر داشته باشید که هیچ کاشی وجود ندارد که بتوان در همه شرایط به طور همزمان از آن استفاده کرد.

با رعایت قوانین انتخاب برای انطباق با مشخصات فنی، انتظارات از قابلیت اطمینان و دوام این ماده کاملاً خود را توجیه می کند.
برای شما آرزوی موفقیت در این راه دارم!

کاشی های لعاب دار و بدون لعاب تفاوت در کاربرد و مراقبت. هنگام انتخاب کاشی و سرامیک، علاوه بر رنگ و فرمت، باید نوع سطح را نیز در نظر گرفت: لعاب دار یا بدون لعاب.

مقاله تفاوت در مشخصات فنی مواد، فناوری های تولید و کاربردها را بخوانید. کاشی های لعاب دار و بدون لعاب: تفاوت در کاربرد و مراقبت.

کاشی های لعابدار با مراحل تولید و وجود یک لایه شیشه ای که روی آن چاپ یا دکورهای چند رنگ نقش بسته است متمایز می شوند. این پوشش استحکام و عملکرد مواد را افزایش می دهد.