گلیم

اما من عکس را برای مادرم فرستادم و او بلافاصله پول فرستاد  8000 R برای گلیم دستباف همدانی به ابعاد 0.6 × 0.9 متر. شوهرم دوباره به دستگاه خودپرداز رفت و من تنها ماندم.

تنها خوبیش این بود کهگلیم دستباف همدان ابریشمی فرضی نخریدیم. هر چه زمان بیشتر می گذشت بیشتر شک می کردیم.

در نتیجه، ما نتوانستیم تحمل کنیم و گلیم دستباف همدان را درست در خیابان باز کردیم در نور روز در لبه گلیم دستباف همدان، خطی را دیدیم که به وضوح روی یک ماشین تحریر کشیده شده بود.

معلوم شد که نه قدیمی است و نه دست ساز. تصمیم گرفتیم برگردیم و پول را پس بگیریم. برای گلیم دستباف همدان گواهی دست نویس به ما دادند.

گلیم

فروشنده بلافاصله علاقه خود را به من از دست داد و رفت. یک بار دیگر در مورد تقلبی خواندم، گلیم دستباف همدان ها را احساس کردم و تصمیم گرفتم آن را ریسک نکنم.

در آخرین لحظه از خرید منصرف شدیم و فقط با گلیم دستباف همدان خود رفتیم. بعد از فرار از مغازه تصمیم گرفتیم لقمه ای بخوریم. طعم ناخوشایندی در روحم وجود داشت و احساس می کردم کلاهبرداری شده ایم.

به لطف او، ما توانستیم آدرس فروشگاه را پیدا کنیم و همچنین نظرات را در اینترنت بخوانید. شوهر پرخاشگر بود. اما ما با احتیاط تصمیم گرفتیم با آرامش با فروشنده صحبت کنیم و در هر صورت شماره پلیس را پیدا کردیم.

وقتی پول را به ما برگرداندند، ماشین دوخت لبه گلیم دستباف همدان را به فروشنده نشان دادیم. او چیزی را اعتراف نکرد، اما شروع به گفتن کرد که ما از فناوری چیزی نمی فهمیم.

ما دعوا نکردیم و رفتیم. به خاطر علاقه به یک فروشگاه گلیم دستباف همدان بزرگ سرگردان شدیم. آنها گلیم دستباف همدان  را از مخلوطی از مواد طبیعی با مواد مصنوعی می فروختند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *