ماسک چای سبز کیسه ای

امروزه بانوان برای رسیدگی به پوست خود از انواع ماسکهای صورت استفاده می کنند برای دانستن قیمت خرید ماسک چای زیره سبز که برای جوش سر سیاه استفاده می شود کافیست تا با یک سرچ ساده از قیمتها مطلع شوید این ماسک به واسطه قابلیتهایی که دارد بسیار مورد توجه واقع شده است.

یکی از ویژگیهای این ماسک تخلیه چرکها و آلودگیها از منافظ باز پوست است که سبب می شود تا پوست ما جانی دوباره بگیرد وجود جوشهای سر سیاه که بر روی پوست ما بسیار تاثیرات منفی می گذارد به یک دغدغه تبدیل شده که با استفاده از این ماسکها به راحتی می توان با آنها خداحافظی کرد. آراد برندینگ یک یاز معتبرترین مجموعه کشور شما را به ادامه این بخش دعوت می کند.

این ماسک با کنترل چربی و حالت اسیدی پوست می تواند در بهبود جای جوشها موثر واقع شود و از ایجاد لکه های پوستی که بعد از بهبود هر جوش بر جا می ماند جلوگیری می کند همچنین با از بین بردن سلولهای مرده پوست می توانند سبب جوان سازی نیز بشود این نوع ماسک به دلیل خاصیت آب رسانی سبب نرمی و لطافت پوست شما نیز می شود.

ماسک چای سبز

برای استفاده از ماسک چای سبز برای جوش سر سیاه می توانید به روش زیر عمل کنید ابتدا پوست را بشویید تا کاملا تمیز شود سپس یک لایه از این ماسک را روی پوست خود ماساژ دهید و پس از گذشت 15 دقیقه آن را با آب ولر شست و شو داده و پوست را خشک کنید اگر آب برای شست و شو در دسترس شما نباشد می توانید از دستمال مرطوب نیز استفاده کنید افرادی که پوست چرب دارند بهتر است از این ماسک 3 بار در هفته و افرادی که از پوست خشک برخوردار هستند دوبار در هفته از این ماسک استفاده کنند.

ماسک چای سبز

این ماسک علاوه بر کنترل چربی و درمان انواع جوش ویژگیهای دیگری نظیر بستن منافذ پوستی، لایه برداری و حتی پاکسازی پوست را نیز دارد و طراوت خاصی را به پوست شما هدیه می دهد این ماسک می تواند در درمان مشکلات و بیماریهای پوستی نیز تاثیر گذار باشد و حتی تا دو درجه رنگ پوست را روشن تر کند این ماسک نه تنها برای پوستهای بانوان بلکه برای آقایان نیز مناسب می باشد.

چای سبز کیسه ای

چای سبز کیسه ای و چای سیاه سی تی سی مناسب برای منزل، اداره و سفر می باشد که برای دم کردن آن از لیوان مخصوص می توان استفاده نمود تا بخوبی عصاره آن گرفته شود.چای سبز دارای پلی فنول کافئین و اسیدهای آمینه و فیبر است که مهمترین قسمت آن پلی فنول است که خاضیت آنتی اکسیدان بوده و می تواند انرژی رادیکال آزاد سلولهای بدن را رها کرده از بیماری سرطان جلوگیری کند.

چای سبز کیسه ای

همچنین گروه کاتچین نیز در ان بفور یافت می گردد که بطور ملی از گروه سازنده می باشند که به فلاونوئید معروف هستند که از دو حلقه آروماتیک ساخته شده اند. در برگ چای سبز کیسه ای از 7 نوع کاتچین وجود دارد که می تواند در برابر بیماری چربی خون در افرادی که دارای تری گلیسیرید خون یعنی چربی مضر بدن هستند می توانند با استفاده روزانه بجای چای سیاه توده چربی بدن را کم کرده و التهاب بدن را کاهش دهند.