خواص ماسک چای سبز برای جوش

به طور کلی مهمترین کاربرد این محصول بستن منافذ پوستی است که بسیاری از آلودگیها و میکروبها که راه منافذ پوست را باز می بینند با نفوذ در پوست سبب ایجاد انواع جوش به ویژه جوشهای سر سیاه می شوند که استفاده از این ماسک می تواند پوست را عمیقا پاک سازی کرده و سپس نسبت به بستن منافذ اقدام کند استفاده از چای سبز در این محصول که از دل طبیعت به دست می آید بدون هیچ عوارضی می تواند پوست را درمان کند. به آراد برندیگ اعتماد کنید تا شما را به ادامه مطلب دعوت کند.

خواص ماسک چای سبز برای جوش

شما عزیزان می توانید با استفاده از این ماسک که از چای آلبالو خشک در آن استفاده شده به جنگ پیری زودرس بروید و از به وجود آمدن چین و چروکهای احتمالی جلوگیری کنید این ماسک حتی می تواند پف زیر چشم را که تاثیر بالایی بر ظاهر هر فرد دارد درمان کند کار آووکادو در این محصول نیز مرطوب نگه داشتن سطح پوست است که ترکیب آن با چای سبز تاثیری شگفت انگیز بر پوست می گذارد.

ماسک چای سبز برای جوش

برای استفاده از ماسک چای سبز برای جوش سر سیاه می توانید به روش زیر عمل کنید ابتدا پوست را بشویید تا کاملا تمیز شود سپس یک لایه از این ماسک را روی پوست خود ماساژ دهید و پس از گذشت 15 دقیقه آن را با آب ولر شست و شو داده و پوست را خشک کنید اگر آب برای شست و شو در دسترس شما نباشد می توانید از دستمال مرطوب نیز استفاده کنید افرادی که پوست چرب دارند بهتر است از این ماسک 3 بار در هفته و افرادی که از پوست خشک برخوردار هستند دوبار در هفته از این ماسک استفاده کنند.

ماسک چای سبز برای جوش

این ماسک علاوه بر کنترل چربی و درمان انواع جوش ویژگیهای دیگری نظیر بستن منافذ پوستی، لایه برداری و حتی پاکسازی پوست را نیز دارد و طراوت خاصی را به پوست شما هدیه می دهد این ماسک می تواند در درمان مشکلات و بیماریهای پوستی نیز تاثیر گذار باشد و حتی تا دو درجه رنگ پوست را روشن تر کند این ماسک نه تنها برای پوستهای بانوان بلکه برای آقایان نیز مناسب می باشد.

خواص چای سبز

چای سبز مزایای زیادی دارد از جمله خواص چای سبز جهت بهبود انواع بیماریهای سرطان، قلبی و بیماریهای کبدی مود استفاده قرار می گیرد. بسیاری از این اثرات مفید چای سبز مربوط به کات چین می باشد که شواهدی از مطالعات آزمایشگاهی و حیوانی بر روی مکانیزم کاتچینهای چای سبز و اقدامات بیولوژیکی آنها وجود دارد.

خواص چای سبز

همچنین مطالعات انسانی بر روی کاتچین چای سبز برای درمان چاقی و دیابت نوع ۲ صورت گرفته است که نتیجه و اثرات مثبتی را به همراه داشته است.اگر افرادی که از اضافه وزن و مشکلات قلبی و عروقی رنج می برند به صورت پیوسته و در بلند مدت از چای اصل سبز استفاده نماید شاهد کاهش وزن خود و مشکلات عروقی خواهند بود. چای سبز به علت داشتن مواد بسیار مفید و سودمند باعث رفع مشکلات سردرد و عصبی نیز می گردد.