چای سبز تازه

آنتی اکسیدانها در این گیاه خطر سرطان را کم می کند، از آنجایی که آسیب ناشی از استرس اکسیداتیو به سرطان کمک می کند، آنتی اکسیدانهای چای سبز به طور کلی اثر محافظتی در برابر این آسیب دارد.

البته فواید چای سبز به نوع، کیفیت و آماده سازی آن نیز بستگی دارد، اثرات چای سبز تا حد زیادی به غلظت و تعادل مواد مختلف موجود در برگ یا پودر چای بستگی دارد، از آنجایی که انواع مختلف چای سبز به شدت با یکدیگر تفاوت دارند، خواص متفاوتی هم دارند. در ادامه آراد برندینگ از شما دعوت می کند که با ما باشید.

فروش چای سبز تازه

در اینجا تعدادی از فایده چای سبز که در کارهای علمی مورد مطالعه قرار گرفته اند، آورده شده است، اگرچه برخی نیاز به تحقیقات بیشتر دارند با این حال، قبل از نوشیدن چای سبز به کیفیت آن توجه کنید زیرا برخی از آنها حاوی فلوراید بیش از حد هستند.

چای سبز تازه

گیاه چای سبز یک گیاه خودرو با نام کاملیا می باشد، از این نوع بوته دو گونه وجود دارد تحقیقات نشان می دهد اولین بار چای سبز تازه توسط یک گیاه شناس چینی که امپراطور نیز بود و در حدود پنج هزار سال پیش زندگی می کرد کشف شده است، این گیاه در شرایط آب و هوایی گرم تولید می شود چای سبز انواع مختلفی داشته و با نامهای متفاوت در بازار موجود می باشد.

چای سبز تازه

تاریخچه پیدایش چای سبز در ایران به حدود یک قرن پیش باز می گردد که بذر این گیاه در ناحیه شمالی ایران کاشته شد و طولی نکشید که این گیاه تبدیل به یکی از دمنوشهای مورد علاقه ایرانیان شد و امروزه در بیشتر خانه ها از این نوع چای استفاده می شود، جالب است بدانید که علاقه مندان به نوشیدن دمنوش چای سبز بیشتر افراد جوان هستند و این افراد به نسبت افراد مسن تر چای سبز را به مقدار بیشتری مورد استفاده قرار می دهند.

فروش چای سبز

زنانی که بیشتر چای سبز می خورند، کمتر به سرطان سینه دچار می شوند، چای سبز برای بیماریهای قلبی عروقی هم مفید است، افرادی که بیش از پنج فنجان در روز چای سبز می ‌نوشیدند، به طور قابل توجهی کمتر در معرض خطر مرگ هستند.

دیابت نوع 2 با مقدار بالای گلوکز در خون، مقاومت در برابر انسولین یا ناتوانی در تولید آن مشخص می شود، چای سبز مانند قهوه اسپرسو حاوی کافئین است که محرک مغز است، اگرچه کمتر از قهوه است، اما کافئین موجود در چای سبز برای ایجاد پاسخ در بدن کافی است، چای سبز همچنین حاوی ال تیانین نیز می باشد، مکملهای غذایی که قرار است به کاهش وزن کمک کنند اغلب حاوی چای سبز هستند.

فروش چای سبز

فواید بی شماری در ارتباط با مصرف چای سبز وجود دارد، برخی از حرکات ساده زندگی می تواند به طور جدی سلامتی را بهبود ببخشد، نوشیدن منظم چای، به ویژه چای سبز، بسیار مفید خواهد بود، به عنوان مثال خطر تصادف عروق مغزی و برخی سرطانها را کاهش می دهد، حافظه را بهبود می بخشد، حتی یک اثر محافظتی در برابر بیماری آلزایمر و ویروس ایدز خواهد داشت، برای خلق و خوی مطلوب است، لاغری را نیز ترویج می کند. پس فروش چای سبز به افرادی که به فکر سلامتی خود می باشند می تواند سود فراوانی به همراه داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *