چای سبز کیسه ای برای ماسک

یکی از ویژگیهای این ماسک تخلیه چرکها و آلودگیها از منافظ باز پوست است که سبب می شود تا پوست ما جانی دوباره بگیرد وجود جوشهای سر سیاه که بر روی پوست ما بسیار تاثیرات منفی می گذارد به یک دغدغه تبدیل شده که با استفاده از این ماسکها به راحتی می توان با آنها خداحافظی کرد.

از چای سبز کیسه ای برای ماسک صورت چه میدانید؟

این ماسک با کنترل چربی و حالت اسیدی پوست می تواند در بهبود جای جوشها موثر واقع شود و از ایجاد لکه های پوستی که بعد از بهبود هر جوش بر جا می ماند جلوگیری می کند همچنین با از بین بردن سلولهای مرده پوست می توانند سبب جوان سازی نیز بشود این نوع ماسک به دلیل خاصیت آب رسانی سبب نرمی و لطافت پوست شما نیز می شود. با آراد برندیگ به عنوان یکی از بهترین مجموعه ها همراه باشید.

قیمت ماسک چای سبز

برای اینکه از قیمت ماسک چای سبز برای جوش سر سیاه آگاه شوید بهترین کار این است که یا به صورت حضوری یا به صورت آنلاین به فروشگاه های این محصول سر بزنید بهتر از اگر سن شما بالای 18 سال است از این محصول استفاده کنید زیرا برای افراد زیر 18 سال مورد مناسبی نمی باشد این ماسک  می تواند تاثیر خوبی بر لکهای پوستی و کک و مک های ایجاد شده داشته باشد و آنها را از بین ببرد. برای خرید چای سبز کیسه ای درنگ نکنید.

به طور کلی مهمترین کاربرد این محصول بستن منافذ پوستی است که بسیاری از آلودگیها و میکروبها که راه منافذ پوست را باز می بینند با نفوذ در پوست سبب ایجاد انواع جوش به ویژه جوشهای سر سیاه می شوند که استفاده از این ماسک می تواند پوست را عمیقا پاک سازی کرده و سپس نسبت به بستن منافذ اقدام کند استفاده از چای سبز در این محصول که از دل طبیعت به دست می آید بدون هیچ عوارضی می تواند پوست را درمان کند.

قیمت ماسک چای سبز

شما عزیزان می توانید با استفاده از این ماسک که از چای آلبالو خشک در آن استفاده شده به جنگ پیری زودرس بروید و از به وجود آمدن چین و چروکهای احتمالی جلوگیری کنید این ماسک حتی می تواند پف زیر چشم را که تاثیر بالایی بر ظاهر هر فرد دارد درمان کند کار آووکادو در این محصول نیز مرطوب نگه داشتن سطح پوست است که ترکیب آن با چای سبز تاثیری شگفت انگیز بر پوست می گذارد.

خرید چای سبز کیسه

چای سبز کیسه ای و چای سیاه سی تی سی مناسب برای منزل، اداره و سفر می باشد که برای دم کردن آن از لیوان مخصوص می توان استفاده نمود تا بخوبی عصاره آن گرفته شود. چای سبز دارای پلی فنول کافئین و اسیدهای آمینه و فیبر است که مهمترین قسمت آن پلی فنول است که خاضیت آنتی اکسیدان بوده و می تواند انرژی رادیکال آزاد سلولهای بدن را رها کرده از بیماری سرطان جلوگیری کند.

خرید چای سبز کیسه

در انتها بهتر است برای خرید چای سبزکوهی بدانید ریشه چای سبز از کشور چین شروع شد و مصرف چای در آسیا طرفداران زیادی دارد و بجای چای سیاه از چای سبز استفاده نمایید که در ایران با توجه به صنعتی شدن تولید محصولات کشاورزی توانسته ایم این محصول را با کیفیت بالا و تاییده های بهداشتی و جهانی با بسته بندی زیبا در کشور پخش کنیم که به مراکز فروش و عرضه چای ارگانیک ایرانی عرضه می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *